Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenia

 

Witajcie!

Mamy dla Was ogłoszenie. Już wkrótce rusza kolejna tura szkoleń na wolontariusza hospicyjnego. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany bądź zna kogoś, kto chciałby spróbować swych sił w wolontariacie, to serdecznie zapraszamy!

Daty szkoleń:
3 lutego: z koordynatorem wolontariatu
5 lutego: z lekarzem i pielęgniarką
10 lutego: z opiekunem i wolontariuszem
12 lutego: z psychologiem i z BHP

Każdego dnia szkolenie będzie trwało od 16:30 do ok. 20.00, w naszym Hospicjum w Licheniu. Czekamy na Was i liczymy, że przekażecie informację dalej.

W razie pytań piszcie do nas mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

http://hospicjum.lichen.pl/wolontariat/dzialalnosc

Do zobaczenia na szkoleniu!

 
Kandydaci na wolontariusza hospicyjnego swoją przygodę z wolontariatem rozpoczną cyklem szkoleń. Zostaną przeszkoleni z podstawowej wiedzy o wolontariacie oraz z zakresu opieki paliatywnej. Szkolenia mają na celu przygotowanie wolontariusza do pracy w hospicjum jako wsparcie i pomoc pacjentom oraz personelowi. Szkolenia przeprowadzone zostaną w formie warsztatowej przez pracowników hospicjum: koordynatora wolontariatu, pielęgniarkę, lekarza, psychologa, opiekuna chorych, terapeutę zajęciowego, fizjoterapeutę.


Szkolenie organizowane jest przez NZOZ Licheń z Oddziałem Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego i skierowane jest dla osób zainteresowanych bezinteresowną posługą terminalnie choremu.
Ukończenie tego kursu uprawnia wyłącznie do niesienia pomocy chorym w zespole wolontariuszy NZOZ Licheń z Oddziałem Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego.

Dane kontaktowe

 

Fundacja Spem Donare
NZOZ Licheń z Oddziałem Hospicjum
im. św. Stanisława Papczyńskiego
ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary

 

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW: www.hospicjum.lichen.pl

Telefon: (48) 63 2708600

Fax: (48) 63 2708605

 

 

Fundacja SPEM DONARE
Bank Pocztowy oddział w Koninie
32 1320 1016 2760 2760 2000 0001