Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Głosy dla Hospicjów - 10 listopada 2015

2015 006 glosy dla hospicjow 022

Antonina Krzysztoń zaśpiewała dla licheńskiego hospicjum

Kwota 8460 zł z licytacji w trakcie koncertu "Głosy dla hospicjów", a  cała zebrana kwota to 17 298,10 zł. To już siódmy koncert charytatywny na rzecz naszego hospicjum. Dla zgromadzonych gości wystąpiła Antonina Krzysztoń.

Tradycja koncertów charytatywnych organizowanych przez licheńskie hospicjum sięga 7 lat. Każdego roku jesienią organizatorzy zapraszają artystę, aby zaśpiewał dla pacjentów oraz przyjaciół placówki. W tym roku była to Antonina Krzysztoń, wokalistka i autorka tekstów.

Koncert poprzedziła licytacja przedmiotów. Były to obrazy, koszulki i gadżety piłkarskie. Najwyższą kwotę udało się uzyskać za koszulkę meczową Roberta Lewandowskiego z czasów jego gry w Lechu Poznań. Krzysztof Wróbel z Kramska zapłacił za nią 4200zł.

Wśród gości, którzy tego wieczoru pojawili się w Domu Kultury OSKARD w koninie, byli m.in. Sławomir Lorek, wiceprezydent Konina, Andrzej Nowak, były wicestarosta powiatu konińskiego, Mariusz Zaborowski, burmistrz miasta i gminy Slesin, Grzegorz Matuszak wójt gminy Rzymów, oraz ks. Sławomir Kasprzak, prałat - proboszcz parafii w Kramsku.

Tuż po zakończeniu licytacji na scenie pojawiła się Antonina Krzysztoń z zespołem. Zgromadzonej publiczności zaprezentowała swoje najbardziej znane utwory, za co otrzymała gromkie brawa.

Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym powstało w 2009 roku. Do placówki trafiają pacjenci, dla których kres ziemskiego życia jest bliski. Opieka hospicyjna jest całkowicie bezpłatna.

 

 

Dane kontaktowe

 

Fundacja Spem Donare
NZOZ Licheń z Oddziałem Hospicjum
im. św. Stanisława Papczyńskiego
ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary

 

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW: www.hospicjum.lichen.pl

Telefon: (48) 63 2708600

Fax: (48) 63 2708605

 

 

Fundacja SPEM DONARE
Bank Pocztowy oddział w Koninie
32 1320 1016 2760 2760 2000 0001